Jak kreatyna pomaga budować mięśnie

Monohydrat kreatyny może pomóc Ci zbudować mięśnie, uczynić cię silniejszymi i sprawi, że będziesz bardziej szczuple.

Wiele badań wykazało, że przy suplementach kreatynowych, wraz z ćwiczeniami, można osiągnąć znaczne korzyści w zakresie siły mięśni, siły i wytrzymałości. Wykazano również, że poprawia siłę mięśni i zmniejsza czas regeneracji po wykonaniu pracy. Kliknij witrynę, aby uzyskać więcej informacji Portal Testowy 2017.

Monohydrat kreatyny działa najlepiej w przypadku działań, które wymagają szybkiego lub intensywnego wysiłku. Działania takie jak podnoszenie ciężarów w celu budowania mięśni i sprintu są przykładami tego typu aktywności. Jeśli jesteś maratończykiem, może nie widać tego samego typu wyników.

Około 93% całej kreatyny w ciele jest przechowywane w mięśniach. Powodem, dla którego jest przechowywany w mięśniach, jest odgrywanie kluczowej roli w dostarczaniu organizmowi energii potrzebnej do pracy.

Normalny cykl energetyczny mięśnia wymaga substancji paliwowej o nazwie Adenozynotrifosforan lub ATP. Mięśnie zwykle mają wystarczająco dużo ATP na pokładzie, aby palić serię robót trwającą około 6 sekund.

Kreatyna przywraca ATP do stanu, w którym może działać jako paliwo dla mięśnia i kontynuować serię aktywności przez następne 6-12 sekund. W ten sposób pomaga budować mięśnie.

Dobra analogia to myśleć o mięśniach, jak gdyby był to silnik wysokowydajny. ATP jest gazem dla twojego silnika, a kreatyna jest oktanowym boosterem, który pozwala uzyskać lepsze osiągi z silnika.

Najczęstszymi skutkami kreatyny są większe mięśnie i zwiększona produkcja tkanki mięśniowej.

To przekłada się na więcej powtórzeń, większą wagę podniesioną i / lub zdolność szybszego sprintu. Więcej pracy równa więcej mięśni i więcej mięśni równa się zwiększonej wytrzymałości i wytrzymałości.

Oprócz pomagania w budowie mięśni, kreatyna wykazuje zmniejszenie bolesności mięśni i czasu regeneracji potrzebnych podczas pracy. Oczywiście, ból może być negatywnym czynnikiem, jeśli chodzi o wypracowanie.

Działania, takie jak bieganie lub bieganie, mogą nie przynosić korzyści zarówno z suplementacji kreatyny jak podnoszenie ciężarów. Mięśnie działają wolniej w tych zajęciach i wydają się być w stanie przywrócić ATP z szybkością, która odpowiada potrzebom. Więcej informacji tutaj tabletki dla większej liczby mięśni.

Kreatyna występuje naturalnie i może być wytwarzana przez organizm. Znajduje się w wołowinie, wieprzowinie, łososie, dorsza, śledzie i tuńczyku.

Ale niewłaściwe jest spożywanie pokarmu potrzebnego do osiągnięcia wymaganej ilości suplementacji kreatyny. Dodanie kreatyny pozwala również na dokładną ilość kreatyny.

Normalna dawka kreatyny wynosi od 5 do 10 gramów dziennie. Aby uzyskać najszybsze wyniki, możesz „załadować” mięśnie, przyjmując od 15-20 gramów kreatyny przez około 5 dni.

Kiedy już załadujesz mięśnie, możesz utrzymać poziom kreatyny, biorąc normalną dawkę kreatyny około 30-60 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Ponieważ jest wydalony przez nerki, a ze względu na zwiększone ryzyko odwodnienia suplementy kreatyny nie są zalecane u osób z chorobą nerek. 

Kiedy zaczynasz przyjmować suplementy kreatyny, możesz zauważyć natychmiastowy wzrost wagi między 2 a 5 funtów.

Kreatyna powoduje, że mięśnie gromadzą więcej wody, co wydaje się być pomocne w budowaniu większej ilości mięśni. Jest to efekt uboczny, który powoduje, że wiele osób uważa, że ​​kreatyna jest podobna do sterydów anabolicznych. Kreatyna jest aminokwasem i nie buduje mięśni w organizmie w taki sam sposób, jak sterydy.

Wyniki suplementów kreatyny różnią się od niewielkich do znaczących w zależności od osoby używającej. Wiele czynników wpływa na wynik. Uprzejmie odwiedzić więcej informacji www.oszustwo.net/somatodrol/.

Wiek, płeć, intensywność i częstotliwość ćwiczeń oraz ilość kreatyny, którą zaczynasz, odgrywają pewną rolę w osiągniętych przez Ciebie rezultatach.

Jeśli cierpisz na jakąkolwiek chorobę przewlekłą lub leki na receptę na serce, ciśnienie krwi lub inne choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem kreatyny.

Jeśli szukasz budowania mięśni przy użyciu tylko bezpiecznych, skutecznych sposobów, kreatyna może być dodatkiem, które pomogą Ci to zrobić.